Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Wtorek 19 Listopada 2019

Imieniny

Seweryna, Elżbiety, Maksyma

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Podwójny jubileusz

Wyjątkową  oprawę miały uroczystości zorganizowane z okazji  jubileuszu 25 -lecia  istnienia chóru seniora "Złoty Wiek" z Gruty. Wspólnie z chórem okrągły jubileusz 10-lecia świętowali także członkowie stowarzyszenia "Uśmiech". Impreza urodzinowa z udziałem zaprzyjaźnionych zespołów „ Książkowianka” z GOK-u w Książkach, „Harmonii” z Radzynia Chełmińskiego, kadry i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Koniecwałdu i Gruty oraz przedstawicieli władz samorządowych Gminy Gruty i powiatu grudziądzkiego, odbyła się 19 czerwca w dyskotece „Pilawa”.

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się od życzeń dla członków chóru seniora "Złoty wiek". Chór działa pod muzycznym przewodnictwem pani Ireny Brzezińskiej. Zespół wielokrotnie uświetniał swoimi występami liczne przeglądy seniorów, m.in.  w Grudziądzu, Wąbrzeźnie, Kowalewie Pomorskim i Toruniu.

Starosta Grudziądzki Marek Szczepanowski w imieniu władz samorządowych powiatu grudziądzkiego podziękował obecnym i byłym członkom chóru za ćwierć wieku artystycznych wzruszeń i za wzbogacanie życia kulturalnego mieszkańców naszej Małej Ojczyzny.

Potem przyszedł czas na gratulacje i serdeczne życzenia od przyjaciół dla stowarzyszenia „Uśmiech”. Do życzeń i podziękowań dołączył się również Starosta, który wyraził wdzięczność jego członkom za wyjątkową aktywność społeczną i niezwykłe zaangażowanie w niesienie kompleksowej pomocy osobom niepełnosprawnym. Docenił również  profesjonalną opiekę, wielkie serce, a także zrozumienie, okazywane niepełnosprawnym oraz ich rodzinom. Założycielem i prezesem stowarzyszenia jest pani Barbara Małgorzewicz.

Podczas trwania imprezy odbywała się loteria fantowa, z której dochód był przeznaczony m.in. na pomoc dla powodzian.

komentarze (0) (Podwójny jubileusz)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2010.06.27
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz