Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 22 Lipca 2019

Imieniny

Marii, Magdaleny, Albina

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Święto budowlanych

9 września br. w karczmie „Czarci Młyn” w Grudziądzu gospodarze powiatu grudziądzkiego wzięli udział w uroczystościach z okazji Dnia Budowlanych.

Na ręce Przewodniczącego Rady Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, prof. dr hab. inż. Adama Podhoreckiego, starostowie przekazali list okolicznościowy o następującej treści:

Z okazji „Dnia Budowlanych” w imieniu samorządu powiatu grudziądzkiego i jego mieszkańców mamy zaszczyt złożyć Panu Przewodniczącemu oraz wszystkim członkom zrzeszonym w Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów najserdeczniejsze życzenia okolicznościowe. Doceniając zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm osób pracujących w branży budowlanej wyrażamy wdzięczność za dotychczasową współpracę i skuteczną realizację przedsięwzięć służących rozwojowi infrastruktury komunalnej oraz niezwykły wkład intelektualny towarzyszący kształtowaniu trwałych elementów użytkowej kultury materialnej z zachowaniem szczególnej troski o porządek urbanistyczno-architektoniczny i estetyzację otoczenia.  

Życzymy zdrowia, wytrwałości, satysfakcji z wykonywanego zawodu oraz nieograniczonych perspektyw dla swoich planów i zamierzeń.

 

Z poważaniem

 

Starosta Grudziądzki                                                      Wicestarosta Grudziądzki

Marek Szczepanowski                                                   Edmund Korgol

komentarze (0) (Święto budowlanych)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2011.09.18

« wstecz