Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 17 Lipca 2019

Imieniny

Anety, Bogdana, Jadwigi

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Święto Edukacji

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie, a także wychowawcy Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wydrznie i Białochowie, odebrali podziękowania i gratulacje od przedstawicieli grudziądzkiego samorządu powiatowego.

Dzień przed kalendarzowym świętem nauczycieli (13.10) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie zorganizowano uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzież przygotowała dla nauczycieli i zaproszonych gości zabawne skecze przedstawiające życie szkolne. Nauczyciele za swoją dotychczasową pracę odebrali nagrody pieniężne, podczas uroczystości wyróżniono również laureatów konkursów szkolnych m.in. z języka angielskiego, niemieckiego, polskiego i konkursu plastycznego.

W tym dniu razem z nauczycielami i młodzieżą świętował również Starosta Grudziądzki, który za pośrednictwem dyrektor ZSP Bernadety Klonowskiej, skierował do wszystkich nauczycieli podziękowania oraz złożył pedagogom gratulacje.

- Dziękuję za dotychczasową, dobrą współpracę z władzami samorządowymi oraz ogromne zaangażowanie, z jakim wypełniacie Państwo bardzo odpowiedzialną misję wychowania młodych ludzi. Doceniam Państwa codzienny trud, dzięki któremu Szkoła zapewnia swoim wychowankom nie tylko wysoki poziom nauczania, ale także inspiruje ich do indywidualnego i wszechstronnego rozwoju. Życzę niesłabnącej satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu kolejnych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – powiedział gospodarz powiatu.

W piątek (14.10) gośćmi Starosty Grudziądzkiego Marka Szczepanowskiego i Wicestarosty Edmunda Korgola były: Bogumiła Przybielska, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Białochowie oraz Daria Rogowska, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wydrznie. Starostowie Powiatu Grudziądzkiego złożyli paniom ogromne wyrazy wdzięczności za zaangażowanie i rzetelną pracę oraz wręczyli bukiet kwiatów.

komentarze (0) (Święto Edukacji)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2011.10.17
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz