Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 17 Lipca 2019

Imieniny

Anety, Bogdana, Jadwigi

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Przy świątecznym stole

Tradycyjnie, w okresie bezpośrednio poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, Starosta Grudziądzki uczestniczył w ostatnich dniach w kilku spotkaniach przedświątecznych.

Przedświąteczne spotkania rozpoczęły się już kilka dni temu. W piątek (16 grudnia) Starosta Marek Szczepanowski zasiadł przy świątecznym stole w grudziądzkiej „Bursie” z członkami powiatowego Koła Polskiego Związku Niewidomych w Grudziądzu. Dziękując pani prezes powiatowego zarządu koła PZN Krystynie Kaczorowskiej za zaangażowanie, życzliwość i klimat współpracy podzielił się ze wszystkimi uczestnikami opłatkiem i złożył życzenia.

20 grudnia gospodarz naszego powiatu gościł na spotkaniu opłatkowym fot. Andrzej Goińskizorganizowanym przez marszałka województwa kujawsko-pomorskiego - Piotra Całbeckiego. Wigilia „samorządowa” w toruńskim Dworze Artusa połączona była z wystawą stołów wigilijnych i degustacją smacznych, regionalnych świątecznych potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich z całego województwa. W świąteczny nastrój wprowadzili zebranych chór i orkiestra toruńskiego Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego.

Świąteczne życzenia Starosta złożył również wczoraj (21 grudnia) najmłodszym przebywającym w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych w Białochowie i Wydrznie, a także dyrekcji i kadrze pracowniczej. Wszystkie dzieci otrzymały od władz powiatu słodkie prezenty.

 

Gospodarza powiatu nie zabrakło również na dzisiejszym (22 grudnia) uroczystym fot. nadesłanespotkaniu wigilijnym w grudziądzkim ratuszu. Z zaproszenia Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego skorzystało liczne grono osób,  blisko współpracujących z miastem - osoby duchowne, mundurowi, szefowie instytucji, spółek oraz przedsiębiorcy.

komentarze (0) (Przy świątecznym stole)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2011.12.22

« wstecz