Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 22 Lipca 2019

Imieniny

Marii, Magdaleny, Albina

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Świąteczne spotkania

Trwając w radosnym oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia, przedstawiciele różnych środowisk spotykają się, by złożyć sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem. Świąteczne życzenia dowódcom i żołnierzom, kombatantom, gospodyniom KGW, dyrektorom i wychowankom Placówek przekazał również Starosta Grudziądzki Marek Szczepanowski.

W miniony piątek (13 grudnia br.) Starosta Grudziądzki zasiadł do wspólnej wieczerzy z gospodyniami z Zielnowa. Zanim przystąpiono do spożywania wigilijnych potraw, podzielono się opłatkiem i życzono sobie zdrowych, pogodnych oraz spokojnych świąt. Przedświąteczną atmosferę podkreślił występ znanego i lubianego kabaretu „Trójka” z Bydgoszczy.

9834_big.jpg

Gospodarz powiatu był również gościem „wigilijnego” spotkania zorganizowanego przez Dowódcę Garnizonu Grudziądz (11 grudnia br.) oraz przedstawicieli Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych (19 grudnia br.).

Także wczoraj (19 grudnia br.) Starosta podzielił się opłatkiem z wychowankami i dyrekcją Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Białochowie oraz Wydrznie i tradycyjnie przekazał najmłodszym świąteczne paczki. W spotkaniach opłatkowych wzięli również udział Wicestarosta Grudziądzki Edmund Korgol i Skarbnik Powiatu Grażyna Kalita.

9833_big.jpg

W najbliższy poniedziałek (23 grudnia br.) Starosta spotka się z przedstawicielami służb mundurowych, spotkanie zaplanowano w grudziądzkiej Komendzie Policji.

komentarze (0) (Świąteczne spotkania)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2013.12.20

« wstecz