Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 17 Lipca 2019

Imieniny

Anety, Bogdana, Jadwigi

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Nagrody dla najzdolniejszych uczniów

Z okazji zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie  wręczono (26 czerwca) uczniom wyróżniającym się w nauce nagrody ufundowane przez samorząd powiatu grudziądzkiego.

Nagrody za najwyższą średnią ocen, wzorowe zachowanie, zaangażowanie na rzecz szkoły oraz udział w wielu konkursach przedmiotowych i olimpiadach otrzymali: Natalia Barańska, Bartosz Broda, Paulina Brzozowska, Patrycja Jóźwiak, Bartosz Kawski, Tamara Mądzielewska, Aleksandra Sosnowska, Magdalena Szulc, Małgorzata Wydrzyńska i Grzegorz Zakrzewski.

W imieniu Starosty Grudziądzkiego Edmunda Korgola nagrody najlepszym uczniom wręczył Marek Szczepanowski Wicestarosta Grudziądzki – Uzyskane przez Was wyniki są owocem ciężkiej i rzetelnej pracy oraz aktywnego udziału w życiu społeczności szkolnej. Są też powodem do dumy a dla grona pedagogicznego – źródłem satysfakcji zawodowej.

Wszystkim uczniom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji a w nadchodzącym roku szkolnym wielu sukcesów i spełnienia marzeń!

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2015-06-30

« wstecz