Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Piątek 23 Października 2020

Imieniny

Marleny, Seweryna, Jana

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Wyśpiewali nagrody

Duży sukces podczas XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Poezji Śpiewanej „Szałamaja” w Kwidzynie odnieśli młodzi reprezentanci naszego powiatu.

Prowadzone przez panią Katarzynę Martko „Rajskie Nutki” ze Świecia nad Osą zajęły znakomite, II miejsce.
W kategorii piosenki harcerskiej I miejsce Jury, któremu przewodniczył Leszek Kopeć, autor i wykonawca piosenek oraz dziennikarz radiowy, przyznało znanej ze współpracy ze Starostwem Powiatowym w Grudziądzu na niwie edukacji ekologicznej 13 ŚWGDH „Szperacze”, prowadzonej przez Małgorzatę i Michała Kosowiczów. Trzecie miejsce w tej samej kategorii zajęła śpiewająca solo Katarzyna Kreft ze Świecia nad Osą (jeden z „filarów” „Szperaczy”, laureatka wielu przeglądów piosenkarskich i… konkursów ekologicznych).
Bardzo dobrze na tle profesjonalnie przygotowywanych w studiach piosenkarskich solistów śpiewających piosenkę literacką zaprezentowały się, przygotowywane przez Katarzynę Martko Monika Zapalska („Rajska Nutka” i „Szperaczka”) i Paulina Wilk („Rajska Nutka”).
Wszystkim naszym reprezentantom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko artystycznych, w życiu.

komentarze (0) (Wyśpiewali nagrody)

drukuj (Wyśpiewali nagrody)

  • autor: Wojciech Konefał, data: 2009-03-09

« wstecz