Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 24 Września 2020

Imieniny

Gerarda, Teodora, Marii

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Prestiżowe nagrody za wartościowe dokonania

Trwa nabór wniosków do jedenastej edycji konkursu o Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Te najważniejsze regionalne wyróżnienia trafią do autorów najbardziej wartościowych osiągnięć.

W tym roku Nagrody Marszałka przyznawane będą w trzynastu dziedzinach. Są to: gospodarka, fundusze unijne, rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich, innowacyjne metody stosowane w zakresie rozwoju i promocji miast i obszarów wiejskich, nauka, badania naukowe i postęp techniczny, edukacja, kultura, ochrona zdrowia, sport, ochrona środowiska naturalnego, działalność społeczna i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka, budowa społeczeństwa obywatelskiego oraz promocja województwa.

Wnioskodawcami mogą być osoby fizyczne i prawne, organizacje i instytucje gospodarcze, samorządy lokalne. Wnioski należy składać do 16 sierpnia 2011 roku (decyduje data stempla pocztowego). Dokumenty będą podlegały ocenie przez specjalnie powołaną kapitułę, złożoną z reprezentantów świata nauki, gospodarki oraz samorządowców. Uroczysta gala z udziałem laureatów planowana jest na październik.

Więcej informacji na stronie internetowej www.kujawsko-pomorskie.pl

komentarze (0) (Prestiżowe nagrody za wartościowe dokonania)

  • autor: Justyna Osiewicz

« wstecz