Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Wtorek 15 Października 2019

Imieniny

Teresy, Jadwigi, Aurelii

Menu

Nawigacja

Odnosniki

II Edycja Wojewódzkiego Przeglądu Poezji Wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Z POEZJĄ ZA PAN BRAT”

Dnia 27.04.2007 r. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wydrznie zorganizowała II Edycję Wojewódzkiego Przeglądu Poezji Wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Z POEZJĄ ZA PAN BRAT” pod patronatem Starosty Powiatu Grudziądzkiego.

Przegląd odbył się w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu w sali nr 1.

W przeglądzie wzięło udział 14 placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Przegląd poprowadziły: Małgorzata Kuźniar– pedagog Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Wydrznie, Anna Rogowska– wychowawca Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Wydrznie.

Dzieci prezentowały swoje umiejętności recytując poezję w czterech kategoriach wiekowych.

Recytację dzieci oceniało jury w składzie: przewodniczacy –Bernadeta Zdunek-Jaranowska, Aleksandra Kurek, Karolina Głowacka.

Przyznano nagrody i wyróżnienia.

W kategorii I:

I MIEJSCE

Dominika Jurek – Dom Dziecka Kołdrąb

II MIEJSCE

Mateusz Jabłoński-Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wydrznie

III MIEJSCE

Anna Osińska-Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu

Wyróżnienia:

Marietta Makarewicz-Dom Dziecka Tuchola

Krzysztof Fiedler – Dom Dziecka „Młody Las” Toruń

W kategorii II:

I MIEJSCE

Jarosław Maksim - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wydrznie

II MIEJSCE

Patrycja Barska - Dom Dziecka Rypin

III MIEJSCE

Milena Cichowska – Brodnickie Centrum Caritas

Wyróżnienia:

Klaudia Łuczyk - Dom Dziecka Brodnica

W kategorii III:

I MIEJSCE

Malwina Przybysz – Dom Dziecka Kołdrąb

II MIEJSCE

Katarzyna Maksim - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wydrznie

III MIEJSCE

Hanna Bethke – Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych,

ul. Toruńska, Bydgoszcz

Wyróżnienia:

Michał Drelih – Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego Grudziądz

W kategorii IV:

I MIEJSCE

Roger Porawski – Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny Inowrocław

II MIEJSCE

Krystian Wakuła – Dom Dziecka Koldrąb

III MIEJSCE

Damian Piechowiak - Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego Grudziądz

Wyróżnienia:

Elżbieta Kalinowska - Dom Dziecka „Młody Las” Toruń

Anna Orłowska -Dom Dziecka „Młody Las” Toruń

komentarze (0) (II Edycja Wojewódzkiego Przeglądu Poezji Wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Z POEZJĄ ZA PAN BRAT” )

  • autor: DR, data: 10.05.2007
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz