Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 15 Grudnia 2019

Imieniny

Celiny, Niny, Waleriana

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Finał XIX Przeglądu Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych

W minioną środę (9 stycznia br.) na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka  Kultury i Sportu w Łasinie można było podziwiać przedstawienia jasełkowe w wykonaniu dzieci i młodzieży z gmin powiatu grudziądzkiego. W tegorocznym, dziewiętnastym już Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych organizowanym przez MGOKiS i Starostwo Powiatowe w Grudziądzu wzięły udział cztery zespoły.

Jury oceniało występy uczestników według następujących kryteriów: dobór repertuaru, ogólny wyraz artystyczny, ruch sceniczny, scenografia (stroje, rekwizyty).

Wśród laureatów znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łasinie (I m-ce), Zespołu Szkół w Grucie (II m-ce), Zespołu Szkół w Radzyniu Chełmińskim (III m-ce) oraz wychowankowie Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Wydrznie. Najlepszym aktorem przeglądu został  Dawid Iwański z POW w Wydrznie.

W imieniu Starosty Grudziądzkiego Marka Szczepanowskiego nagrody uczestnikom wręczył Krzysztof Klonowski Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Grudziądzkiego.

komentarze (0) (Finał XIX Przeglądu Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2013.01.11

« wstecz

baner toplayer
odprac