Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 8 Grudnia 2019

Imieniny

Marii, Wirginii, Makarego

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Patriotycznie w Linowie

Uczniowie szkół podstawowych z gmin – Grudziądz, Gruta i Świecie nad Osą prezentowali swoje umiejętności wokalne (15.11.) podczas IV Powiatowego Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Organizatorem przeglądu była Szkoła Podstawowa w Linowie.

Festiwalowe jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące osoby:

- w kategorii od 6 do 9 lat: Natalię Arendt z Nicwałdu (I m-ce), Patrycję Krzyżanowską z Linowa (II m-ce), Kaję Bonas z Gruty i Klaudię Faffek z Lisnowa (III m-ce). Wyróżnienie w tej kategorii przyznano Agacie Marachowskiej z Węgrowa.

- w kategorii zespoły w kategorii od 6 do 9 lat: Trio Dziecięce z Nicwałdu (I m-ce) i Zespół wokalny SP Linowo (II m-ce).

- w kategorii od 10 do 12 lat: Alicję Urbaniak ze Świecia nad Osą (I m-ce), Alicję Wiśniewską ze Świecia nad Osą (II m-ce), Paulinę Krzyżanowską z Linowa (III m-ce). Wyróżnienie w tej kategorii odebrała Paulina Jaranowska ze Słupa.

- w kategorii od 10 do 12 lat (zespoły) zwyciężyli: zespół „Pięciolinia” z Lisnowa (I m-ce), Zespół wokalny SP SŁUP (II m-ce) oraz Zespół wokalny SP Linowo (III m-ce).

Patronat nad imprezą objęli: Starosta Grudziądzki Marek Szczepanowski oraz Wójt Gminy Świecie nad Osą Ireneusz Maj.

komentarze (0) (Patriotycznie w Linowie)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2013.11.19
wyświetl galerię w Cooliris
  • autor: fot. nadesłane

« wstecz

baner toplayer
odprac