Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Niedziela 17 Listopada 2019

Imieniny

Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Konkurs dla rolniczych grup producenckich

Samorząd województwa zaprasza producentów rolnych z naszego regionu do udziału w konkursie Gospodarz Roku – Kujawsko-Pomorska Grupa Producentów Rolnych 2007 r. Efektem konkursu będzie wyłonienie najlepszych grup producenckich w Kujawsko-Pomorskiem. Termin składania zgłoszeń konkursowych upływa 23 października.

Celem konkursu jest popularyzacja idei tworzenia grup producentów rolnych. Grupy takie pozwalają rolnikom na uzyskanie lepszej, silniejszej pozycji na rynku. Do rywalizacji mogą przystąpić wyłącznie wpisane do rejestru i funkcjonujące co najmniej od roku grupy producentów owoców, warzyw, chmielu, tytoniu i suszu paszowego. Komisja konkursowa, która wyłoni zwycięzców, będzie brała pod uwagę m. in. skalę obrotów, posiadany sprzęt do czyszczenia sortowania, pakowania i transportu towarów, bazę magazynową, prowadzone działania promocyjne i marketingowe, portfele umów oraz posiadane zaplecze finansowo-księgowe.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach:

·  grupa producentów rolnych

·  grupa producentów owoców i warzyw.

Zgłoszenia, wyłącznie w formie wypełnionych kwestionariuszy konkursowego, należy składać w Departamencie Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Geodezji Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, ul. Broniewskiego 15/17, pok. 23.

Dodatkowych informacji udziela Jarosław Jurzysta, tel. 056 612 28 31, e-mail: j.jurzysta@kujawsko-pomorskie.pl.

Regulamin konkursu tutaj.

Kwestionariusz konkursowy tutaj.

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

drukuj (Konkurs dla rolniczych grup producenckich)

  • data: 24.09.2007

« wstecz