Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 23 Stycznia 2020

Imieniny

Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji

Menu

Nawigacja

Odnosniki

„Ferie z Muzeum” podsumowane

Ponad 250 najmłodszych mieszkańców powiatu grudziądzkiego (z Dąbrówki Królewskiej, Gruty, Łasina, Mełna, Zawdy i Nicwałdu)  uczestniczyło w zajęciach edukacyjnych w ramach tegorocznej edycji „Białych Wakacji”. Jak co roku, bogatą i różnorodną ofertę kulturalną przygotowało dla milusińskich grudziądzkie Muzeum.

Podczas trwających od 13 do 23 lutego br. ferii zimowych grudziądzka instytucja kultury zorganizowała dla dzieci i młodzieży wiele ciekawych zajęć. Dzieci nie tylko zwiedzały muzeum, ale także rozwijały swoje umiejętności plastyczne, poznawały tajniki handlu w średniowieczu, wspólnie wykonywały zamki  z kartonu i czytały przygody Piotrusia Pana. Przez całe ferie odbywały się też projekcje filmowe.

Organizację zimowego wypoczynku wspiera Starostwo Powiatowe w Grudziądzu, które jest jednym z fundatorów nagród dla dzieci, biorących udział w muzealnych „Białych Wakacjach”. Na uroczystym podsumowaniu, które  odbyło się w ostatni piątek (24 lutego br.), nie  mogło zabraknąć  gospodarza powiatu, Marka Szczepanowskiego. Za owocną współpracę oraz wsparcie „Białych Wakacji” Starosta odebrał podziękowanie z rąk Małgorzaty Kurzyńskiej, dyrektora Muzeum.

komentarze (0) („Ferie z Muzeum” podsumowane)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2012.02.28
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

baner toplayer
23