Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 23 Stycznia 2020

Imieniny

Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Powiat na Targach Turystyczno-Ogrodniczych „Lato na Wsi”

Lokalne atrakcje turystyczno – przyrodnicze prezentował powiat grudziądzki podczas Targów Turystyczno-Ogrodniczych „Lato na Wsi” organizowanych przez Kujawsko – Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Impreza odbyła się w dniu 12 maja br. w Minikowie, skupiła  wystawców różnych branż i instytucji.

W programie targów znalazły się liczne konkursy m.in. konkurs na najciekawszą promocję powiatu czy też konkurs pn. „nasze kulinarne dziedzictwo – smaki regionów”.

Stoisko powiatu było chętnie odwiedzane przez zwiedzających. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się foldery, mapy oraz ulotki. Przedstawiona oferta turystyczno – rekreacyjna zachęcała potencjalnych turystów do przyjazdu i korzystania z niezapomnianych uroków ziemi grudziądzkiej. Dopełnieniem ekspozycji powiatu była część kulinarna przygotowana przez gospodynie z Zielnowa.

Powiat grudziądzki reprezentowali: Dorota Kaczerowska, Michał Kosowicz, Henryk Pasik, Agnieszka Zawadzka i Piotr Nadolski ze Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, a także - Jadwiga Szatkowska oraz Mirka Kalinowska z Koła Gospodyń Wiejskich w Zielnowie.

  • autor: Dorota Kaczerowska, data: 2013.05.15
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

baner toplayer
23