Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 23 Stycznia 2020

Imieniny

Ildefonsa, Rajmunda, Emerencji

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Przedstawiciele powiatu w Przysieku

Powiat grudziądzki promował się w ostatnią sobotę (14 września br.) w ramach festynu „Barwy Lata, Dary Jesieni”. Impreza, podczas której prezentowano walory turystyczne i wyroby lokalnej kuchni, odbyła się w Przysieku.

- Na naszym stoisku na gości czekały specjały lokalnej kuchni - kluski ziemniaczane i słodkie wypieki, przygotowane przez zaprzyjaźnione Koło Gospodyń Wiejskich w Zielnowie. Nie zabrakło również wydawnictw i gadżetów reklamowych - ulotek, folderów i albumów, zawierających opisy najcenniejszych obiektów zabytkowych, turystycznych i przyrodniczych naszego regionu. Przygotowana przez nas oferta cieszyła się sporym zainteresowaniem zwiedzających, których chcieliśmy przekonać do bliższego poznania atrakcji naszego powiatu - mówi Dorota Kaczerowska,kierownik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zamówień Publicznych Starostwa powiatowego w Grudziądzu.

W skład delegacji powiatu grudziądzkiego weszli:  Dorota Kaczerowska, Hanna Arendt, Justyna Osiewicz, Agnieszka Zawadzka, Piotr Nadolski i Michał Kosowicz oraz członkinie Koła Gospodyń w Zielnowie - Jadwiga Szatkowska (przewodnicząca), Mirka Kalinowska i Iwona Falęcikowska.

komentarze (0) (Przedstawiciele powiatu w Przysieku)

  • autor: Justyna Osiewicz, data: 2013.09.17
wyświetl galerię w Cooliris

« wstecz

baner toplayer
23