Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Środa 22 Listopada 2017

Imieniny

Cecylii, Marka, Stefana

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Powiat będzie współpracował

Rozwijanie współpracy samorządu powiatowego z organizacjami pozarządowymi oraz wspólne określenie kierunków i form tej współpracy - to najważniejsze założenia „Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2012”, który na dzisiejszej sesji przyjęli radni.

komentarze (0)

Jak przygotować strategię

1 i 2 grudnia br. Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych „Tłok” zaprasza instytucje i organizacje pozarządowe działające w naszym powiecie na bezpłatne szkolenie pt. „Budowa i wdrażanie strategii społecznych”.

komentarze (0)

Bezpłatne seminarium dla „ngosów”

Na 30 listopada 2011 r. w Ośrodku Regionalnym Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Bydgoszczy zaplanowano seminarium pt. „ROLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W KSZTAŁTOWANIU SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI”. Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Ośrodek Regionalny w Gdańsku.

komentarze (0)

III Forum Pełnomocników NGO

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do uczestnictwa w III Forum Pełnomocników ds. współpracy z ngo. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia br. w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

komentarze (0)

Wykaz stowarzyszeń, fundacji i klubów z siedzibą na terenie powiatu grudziądzkiego