Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Czwartek 24 Września 2020

Imieniny

Gerarda, Teodora, Marii

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Nagrody dla młodych ekologów
W miniony wtorek, 18 grudnia, w siedzibie Starostwa odbyło sie pdsumowanie I Regionalnego Konkursu Ekologicznego. W obecności Komisji Konkursowej oraz nauczycieli nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczył Starosta Grudziądzki Marek Szczepanowski.

Komentarze

  • ~Ola Dulińska (2007.12.20 08:48)

    Konkurs, który odbył się po raz pierwszy wypadł wspaniale. Organizacja świetna. Dzięki takim akcjom młodzi ludzie coraz większą wagę przywiązują do naturalnego środowiska, które nas otacza. Oby więcej takich spotkań.
  • ~Justyna Heinrich (2007.12.29 21:47)

    Potwierdzam zdanie Oli.Też bym chciała więcej takich spotkań. Jestem z siebie zadowolona- 2 miejsce to mój sukces :). Cieszę się, że takie konkursy są organizowane, a w szczególności uwielbiam Warsztaty Ekologiczne z P. Kosowiczem i resztą "ekipy".Warsztaty są zarazem cudowne, gdyż pogłębiają wiedzę, ale także dzięki nim poznajemy wielu wspaniałych rówieśników, których w innych warunkach nie mięlibyśmy okazji poznać, jak choćby Kasia Kreft, której wiedza jest dla mnie wzorem :). Pozdrawiam wszystkich młodocianych przyrodników i czekam ze zniecierpliwieniem na kolejne ekologiczne spotkania ;).

Dodaj nowy komentarz

:

:

:

* pole wymagane