Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Wtorek 20 Kwietnia 2021

Imieniny

Agnieszki, Czesława, Amalii

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Mieszkańcy powiatu grudziądzkiego!

Dotację do 38 400 zł na stworzenie dla siebie miejsca pracy oraz wsparcie doradczo – szkoleniowe to korzyści jakie mogą uzyskać zakwalifikowani uczestnicy w ramach projektu pn. „Szansa dla Aktywnych – Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Płużnicy”. Stowarzyszenie Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica informuję, iż przedłuża termin składania wniosków do dnia 31 stycznia br.

 

Głównym celem przedsięwzięcia jest poprawa pozycji na rynku pracy osób z terenów wiejskich w województwie kujawsko – pomorskim i pomoc w samozatrudnieniu osób bezrobotnych i biernych zawodowo, powyżej 29 roku życia zamieszkałych w powiatach: chełmiński, grudziądzki, wąbrzeski i miasto Grudziądz.

 

Do projektu mogą być zakwalifikowane osoby należące co najmniej do jednej z wymienionych grup tj.:  powyżej 50 roku życia, kobiety, niepełnosprawne, długotrwale bezrobotne, o niskich kwalifikacjach. Ci, którzy mieli zarejestrowaną działalność gospodarczą w okresie 12 miesięcy nie mogą przystąpić do programu!

 

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Towarzystwa Rozwoju Gminy Płużnica codziennie w godz. 08.00 – 16.00 lub pod numerem telefonu 56 687 39 09, 726 088 408 jak również na stronie www.trgp.org.pl.

  • autor: Hanna Lotarska, data: 2018-01-17

« wstecz

baner toplayer
covid-19