Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 12 Kwietnia 2021

Imieniny

Zenona, Juliusza, Wiktora

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Wyniki konkursu ofert

W dniu 27 czerwca 2012 r. Zarząd Powiatu Grudziądzkiego zdecydował o przyznaniu dotacji ze środków PFRON na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego  w 2012 r. z zakresu  działalności na rzecz osób niepełnosprawnych . W odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na wykonanie przedmiotowego zadania  wpłynęła 1 oferta.

W wyniku przeprowadzonego postępowania dotacja została przyznana Polskiemu Związkowi Niewidomych Okręg Kujawsko – Pomorski w Bydgoszczy z przeznaczeniem na realizację zadania  pn. „Zajęcia rehabilitacji podstawowej dla osób niewidomych oraz podopiecznych dzieci”  adresowanego do niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego.

Poniżej  treść uchwały  nr 32/18/2012 Zarządu Powiatu Grudziądzkiego z dnia 27 czerwca 2012 r. w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2012  z zakresu „ Działalności na rzecz osób niepełnosprawnych” wraz z załącznikiem.

komentarze (0) (Wyniki konkursu ofert )

  • autor: Bożena Grabda

« wstecz

baner toplayer
covid-19