Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 12 Kwietnia 2021

Imieniny

Zenona, Juliusza, Wiktora

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Wyniki konkursu ofert

W dniu 21 maja 2014r. Zarząd Powiatu Grudziądzkiego zdecydował o przyznaniu dotacji ze środków PFRON na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w 2014 r. z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych. W odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym konkursie ofert  na wykonanie przedmiotowego  zadania wpłynęła  1 oferta.

W wyniku przeprowadzonego postępowania dotacja została przyznana Polskiemu Związkowi Niewidomych Okręg Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy z przeznaczeniem na realizację zadania pn. „Zajęcia rehabilitacji podstawowej dla osób niewidomych oraz podopiecznych dzieci” adresowanego do niepełnosprawnych mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego.

Poniżej treść uchwały nr 68/21/2014 Zarządu Powiatu Grudziądzkiego z 21maja 2014 r. w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w 2014 roku z zakresu „ Działalności na rzecz osób niepełnosprawnych” wraz z załącznikiem.

  • autor: Elżbieta Macierzyńska, data: 2014-05-22

« wstecz

baner toplayer
covid-19