Starostwo Powiatowe w Grudziądzu

Odnosniki

Data

Poniedziałek 12 Kwietnia 2021

Imieniny

Zenona, Juliusza, Wiktora

Menu

Nawigacja

Odnosniki

Wyniki otwartych konkursów ofert z zakresu „Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” oraz „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”

Dzisiaj (15 marca br.) Zarząd Powiatu Grudziądzkiego rozdysponował fundusze na wsparcie organizacji pozarządowych realizujących przedsięwzięcia kulturalne i sportowe w naszym regionie. Dotacje na łączna kwotę 24 tys. złotych otrzyma dziewięć ngo-sów, które zrealizują w sumie 12 zadań publicznych.

Granty na organizację imprez o zasięgu kulturalnym i artystycznym otrzymają m.in. Kujawsko – Pomorskie Towarzystwo Proeuropejskie w Łasinie, Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu, Chorągiew Kujawsko – Pomorska Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec Grudziądz oraz Stowarzyszenie „Q Przyszłości”.

Dofinansowanie na przeprowadzenie imprez sportowych otrzymają: Fundacja Ochrona Zdrowia i Rehabilitacja Niepełnosprawnych w Łasinie, Uczniowski Klub sportowy „Orion”, Liga Obrony Kraju, Autonomiczna – Ludowa Kolarska Sekcja „STAL”, Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu oraz Automobilklub Toruński w Toruniu.

Poniżej:

- uchwała 27/16/2016 Zarządu Powiatu Grudziądzkiego z 15 marca 2016 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2016 z zakresu Kultury, sztuki ochrony dóbr kultury  i dziedzictwa narodowego oraz Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej,

- załącznik nr 1 do uchwały,

- załącznik nr 2 do uchwały

drukuj (Wyniki otwartych konkursów ofert z zakresu „Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego” oraz „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”)

  • autor: Hanna Arendt, data: 2016-03-15

« wstecz

baner toplayer
covid-19