Transport publiczny

UWAGA PASAŻEROWIE !!!

Trwa przebudowa drogi powiatowej Nr 1395C Biały Bór – Wałdowo Szlacheckie - Ruda, wobec tego mogą w tym czasie wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym, co może spowodować opóźnienia w kursowaniu linii komunikacyjnej P9.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o wprowadzanych zmianach w rozkładzie, które będą wynikać z etapów przebudowy wymienionej drogi.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

  • autor: Klaudia Gebauer, data: 2022-07-08

UWAGA PASAŻEROWIE  !!!!

Od dnia 6 lipca 2022 r. z uwagi na remont ulicy Waryńskiego zostaje wyłączony przystanek Mikołaja z Ryńska. Wyznaczona trasa objazdu dla linii P4 będzie przebiegać przez ul. Łyskowskiego.
Na czas remontu autobus linii P4 będzie się zatrzymywać na przystanku Piłsudskiego/Sikorskiego.

Za utrudnienia przepraszamy.

  • autor: Klaudia Gebauer, data: 2022-07-05

Informacja dla pasażerów

Uwaga pasażerowie zmiany w kursowaniu linii komunikacji powiatowej !!!

Od dnia 27 czerwca 2022 r. z uwagi na okres wakacyjny autobusy linii P11, P12, P13, P14, P15  nie będą kursowały.

Pozostałe linie komunikacji powiatowej kursują jak w dni powszednie wolne od zajęć szkolnych.

  • autor: Klaudia Gebauer, data: 2022-06-22

Informacja dla pasażerów

Szanowni Państwo, w związku z trwającym remontem ulicy Miłoleśnej, w dniach 8 czerwca 2022 r. do 9 czerwca 2022 r. odcinek drogi od ulicy Warszawskiej (rondo obok Zajazdu Pod Kasztanem) w kierunku Linarczyka nie będzie przejezdny dla autobusów komunikacji powiatowej Nr P1, Nr P2 i P13. W tych dniach ulegnie zmianie trasa przejazdu dla wymienionych linii komunikacyjnych. Autobusy w kierunku Piask i Zielnowa pojadą przez Kobylankę, Piaski do nowopowstałego ronda na ulicy Miłoleśnej, gdzie zawrócą i dojadą do przystanku Linarczyk. Dalsza trasa zgodnie z rozkładem jazdy.

Trasy przejazdu autobusów dotyczą kierunku z Grudziądza jak i do Grudziądza.

Przepraszamy za utrudnienia

  • autor: Agnieszka Orzechowska, data: 2022-06-13

Informacja dla pasażerów

Szanowni Państwo, w związku z trwającym remontem ulicy Miłoleśnej, w dniach 8 czerwca 2022 r. do 9 czerwca 2022 r. odcinek drogi od ulicy Warszawskiej (rondo obok Zajazdu Pod Kasztanem) w kierunku Linarczyka nie będzie przejezdny dla autobusów komunikacji powiatowej Nr P1, Nr P2 i P13. W tych dniach ulegnie zmianie trasa przejazdu dla wymienionych linii komunikacyjnych. Autobusy w kierunku Piask i Zielnowa pojadą przez Kobylankę, Piaski do nowopowstałego ronda na ulicy Miłoleśnej, gdzie zawrócą i dojadą do przystanku Linarczyk. Dalsza trasa zgodnie z rozkładem jazdy.

Trasy przejazdu autobusów dotyczą kierunku z Grudziądza jak i do Grudziądza.

Przepraszamy za utrudnienia 

 

Aplikacja ,,kiedyprzyjedzie''

Pasażerowie, uprzejmie informujemy, że od 16 maja 2022 r. dostępna jest aplikacja kiedyprzyjedzie.

Uprawnienia dla uchodźców z Ukrainy

Z dniem 30 marca 2022 r. osoby przybywające z Ukrainy nabywają uprawnienie do bezpłatnych przejazdów

Zmiana dostępnych przystanków na terenie miasta Grudziądza

W związku z przejęciem funkcji organizatora przez Powiat Grudziądzki, uległa zmianie liczba dostępnych przystanków na terenie miasta Grudziądza.

Informacja

Uwaga pasażerowie. W związku z kolejnym etapem modernizacji sieci tramwajowej od 7 lutego 2022 r. zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie skrzyżowania ulicy Chełmińskiej z ulicą Bydgoską

Z dniem 03.01.2022 roku Powiat Grudziądzki staje się organizatorem publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej.

Z dniem 03.01.2022 roku Powiat Grudziądzki staje się organizatorem publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej.

Powiatowy Transport Publiczny - umowy podpisane‼️

20 grudnia 2021 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego zostały podpisane umowy na świadczenie Powiatowego Transportu Publicznego