Przejście do sekcji:
Igrzyska Dzieci i Młodzieży 2023/2024 rozpoczęte
5 pażdziernika na boisku przy Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim odbyły się zawody chłopców w piłce nożnej. Zarówno w roczniku starszym jak i młodszym uczestnicy stawili się w komplecie, z każdej Gminy po jednej szkole. Wszystkich przybyłych powitała Dyrektor Paulina Wantoch-Rekowska.
Po zaciętych bojach wśród młodzieży najlepsi byli piłkarze ze Szkoły Podstawowej w Mokrem
II miejsce SP Łasin, III miejsce SP Radzyń Chełmiński, IV miejsce SP Rogoźno, V miejsce SP Linowo, VI miejsce SP Gruta.
W kategorii chłopców młodszych zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Sztynwagu
II miejsce SP Łasin, III miejsce SP Gruta, IV miejsce SP Lisnowo, V miejsce SP Radzyń Chełmiński, VI miejsce SP Rogóźno.
Dodatkowo nagrodzono najskuteczniejszych uczniów, którzy zgromadzili najwięcej bramek.
Są to Aleksander Zientarski ze Szkoły Podstawowej w Łasinie oraz Dawid Ciechanowski ze Szkoły Podstawowej w Sztynwagu
Zwycięzców nagrodzili Wicestarosta Grudziądzki Marcin Dziadzio oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Radzyniu Chełmińskim Paulina Wantoch-Rekowska.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
- autor: Hanna Lotarska, data: 2023-10-10