Zdrowie

Bezpłatne badania mammograficzne 13 kwietnia 2022

LUX MED Diagnostyka po raz kolejny w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne badanie mammograficzne dla Pań w wieku 50-69 lat finansowany przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. W tym roku po raz pierwszy z darmowego badania mogą skorzystać Panie z rocznika 1972. 

Systematyczna mammografia umożliwia szybkie wykrycie zmian w piersiach na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Szybka diagnoza i natychmiastowe rozpoczęcie leczenia daje niemal 100% gwarancji powrotu do zdrowia. 

Mobilna pracownia będzie stacjonować w Grudziądzu - 13 kwiatnia 2022 w godzinach od 9:00 do 15:00 przy markecie Kaufland, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10 

Aby wziąć udział w badaniach należy dokonać rejestracji pod wskazanym numerem telefonu:
58 666 24 44 lub bezpośrednio na stronie internetowej: http://www.mammo.pl/formularz.

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie należy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii, o ile nie były wykonane w pracowni LUX MED.

Więcej informacji na temat mammografii znajdziecie Państwo na stronie www.mammo.pl

 

 

  • mamo

Bezpłatne badania mammograficzne

Już po raz kolejny LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Mobilna pracownia mammograficzna będzie stacjonowała w Grudziądzu 28 stycznia 2022 w godzinach od 8.30 do 15.00 przy markecie Kaufland, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grudziądzu

W związku z dynamicznym rozpowszechnianiem się wirusa, a także wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-COV-2 , poniżej załączamy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarny w Grudziądzu.

Badajmy się!

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie do mobilnej pracowni mammograficznej w miejscowości:

Grudziądz – 17 grudnia 2021 w godzinach od 8.30 do 15.00 przy markecie Kaufland,
Marszałka Józefa Piłsudskiego 10
Łasin – 20 grudnia 2021 w godzinach od 9.00 do 15.00 przy Przychodni Zdrowia,
Radzyńska 4

Szczepienia przeciwko Covid – 19 dla seniorów

Informujemy, że z powodu braku szczepionek i wolnych terminów szczepień uruchomiono nowe możliwości, które mają pomóc starszym osobom w zarejestrowaniu się na szczepienie: